چاپ روز

مجتمع تخصصی چاپ
×

چاپ کتاب با تیراژ کم امروزه تعدادی از نویسندگان و مترجمان تمایل بیشتری به چاپ کتاب با تیراژ کم دارند. این موضوع میتواند دلایل مختلفی داشته باشد. از جمله محدودیت های مالی،کمبود وقت برای ارائه کتاب و... برخی از دوستان نویسنده و مترجم که تازه شروع بکار کرده اند و برای شروع تمایل دارند قلم خود را محک بزنند معمولا مایل به چاپ کتاب با تیراژ کم هستند. یا دانشجویانی که جهت ارایه پایان نامه خود، دلیلی برای چاپ در تعداد بالا ندارند.

ادامه مطلب

عطش شناختن نویسندگان برتر جهان معمولاً این‌طور در جان افراد می‌نشیند که همزمان با علاقه به کتابخوانی، این فکر هم به ذهنشان می‌رسد که در دنیا نویسندگان زیادی داریم و در نتیجه کتاب‌های بیشماری وجود دارد. در نتیجه، افراد سردرگم می شوند و نمی‌دانند از کجا شروع کنند. همین می‌شود که به ذهنشان می‌رسد بروند سراغ بهترین نویسندگان تاریخ!

ادامه مطلب

موکاپ (mockup) چیست؟ چه کاربردی دارد؟ موکاپ ها یک سری فایل های گرافیکی آماده  با پسوند PSD هستند که طراحان برای پیش نمایش کارهای خود به مشتری از قبیل کارت ویزیت، پوستر، صفحات وب، اپلیکیشن موبایل، لوگو، کاتالوگ، بروشور، و … از آن استفاده می کنند.

ادامه مطلب